O nas

Credit House Polska

Jesteśmy ogólnopolską firmą doradztwa kredytowego specjalizująca się w kredytach hipotecznych oraz kredytach dla firm. Działamy na rynku od 2005 roku. Fachowa wiedza i „know how” zdobyte przez zespół naszych doradców gwarantują naszym Klientom w każdym momencie:

• wybór najlepszych ofert dostępnych na rynku,
• profesjonalną pomoc kompetentnych doradców,
• skuteczność działania,
• bezpieczeństwo,
• pełną informację o realizowanych operacjach finansowych.


Nagroda Jakość Roku

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie zachowując wysokie standardy obsługi oraz pełen profesjonalizm w naszych działaniach. Jesteśmy laureatem prestiżowego konkursu Jakość Roku 2009 organizowanego przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. oraz redakcję Biznes Raportu ukazującego się w Dzienniku Gazecie Prawnej.

nagroda Jakość Roku_1.jpg

Kanon Dobrych Praktyk

Należymy do Związku Firm Doradztwa Finansowego (ZFDF), które zrzesza 12 największych i najbardziej renomowanych firm doradztwa finansowego w Polsce. Jako członek ZFDF przestrzegamy Kanonu Dobrych Praktyk Rynku Finansowego, który zawiera podstawowe wartości i ideały etyczne przyświecające podmiotom finansowym.Credit House Polska – o kredytach wiemy wszystko – sprawdź nas!Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.