Praca

Nasze sukcesy są sukcesami naszych Doradców. Dlatego też inwestujemy w swoich pracowników, kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój i doskonalenie ich kompetencji oraz podnoszenie standardów obsługi. To oni reprezentują naszą firmę przed Klientami i partnerami. To dzięki nim rozwijamy się i zdobywamy zaufanie naszych Klientów.

Osoby odpowiedzialne i zorientowane na sukces, nie bojące się nowych wyzwań, lubiące pracować w zespole, samodzielne i kreatywne, otwarte na zdobywanie nowej wiedzy i ciągłe podnoszenie kwalifikacji, ceniące zaufanie i uczciwość prosimy o przesłanie swojego życiorysu wraz z listem motywacyjny.

W związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

DORADCA KREDYTOWY
Kraków, Poznań, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław

MOBILNY DORADCA KREDYTOWY
cała Polska

Zadania:
- aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów,
- doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
- utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia w sprzedaży (mile widziana branża finansowa),
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
- zaangażowania, samodzielności oraz nastawienia na realizację celów,
- umiejętności obsługi komputera,
- znajomość produktów kredytowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń,
- atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników pracy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez CREDIT HOUSE POLSKA DORADCY KREDYTOWI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy spółka komandytowa dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133, poz. 883 na adres mailowy:

Jeśli traktujesz doradztwo kredytowe jak pasję, jesteś zorientowany na sukces i zależy Ci na miłej, przyjacielskiej atmosferze w pracy –  dołącz do naszego zespołu.

Fotolia_27014127_XS.jpg