Warning: Undefined variable $output in /home/rasianka/ftp/credithouse.pl/wp-content/themes/Consulting_Pro/admin/main/options/12.custom-styling.php on line 26

 O nas

Credit House Broker  Kredytowy

Jesteśmy ogólnopolską firmą pośrednictwa kredytowego specjalizująca się w kredytach hipotecznych oraz kredytach dla firm. Działamy na rynku od 2005 roku. Fachowa wiedza i „know how” zdobyte przez zespół naszych pracowników gwarantują naszym Klientom w każdym momencie:

  • wybór najlepszych ofert dostępnych na rynku,
  • profesjonalną pomoc kompetentnych pracowników,
  • skuteczność działania,
  • bezpieczeństwo,
  • pełną informację o realizowanych operacjach finansowych.

Od    roku  2018  jesteśmy  zarejestrowani    Krajowym   Nadzorze  Finansowym, jako licencjonowany   pośrednik  kredytowy

Nagroda Jakość Roku

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie zachowując wysokie standardy obsługi oraz pełen profesjonalizm w naszych działaniach. Jesteśmy laureatem prestiżowego konkursu Jakość Roku 2009 organizowanego przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. oraz redakcję Biznes Raportu ukazującego się w Dzienniku Gazecie Prawnej.

Credit House Broker  Kredytowy – o kredytach wiemy wszystko – sprawdź nas!


Nasze Wartości

Jakość i profesjonalizm

Jakość i profesjonalizm są wartościami, które towarzyszą nam we wszystkich aspektach działalności. Dotyczy to zarówno obsługi naszych Klientów, jak i współpracy z naszymi Partnerami. Staramy się, aby poziom jakości naszych usług oraz profesjonalizm działania w pełni zaspokajał oczekiwania naszych Klientów oraz współpracujących z nami Partnerów. Takie podejście zaowocowało przyznaniem nam prestiżowej nagrody Jakość Roku 2009.

Rzetelność i uczciwość

W biznesie kierujemy się przede wszystkim etyką oraz uczciwością, a ciągłe analizowanie rynku pozwala nam na przekazywanie naszym Klientom rzetelnych i aktualnych informacji. Z pełnym zaangażowaniem niezależnie od sytuacji, podejmujemy działania zmierzające do zaspokojenia wymagań wszystkich naszych Klientów.

Szacunek dla ludzi

Szanujemy naszych Klientów oraz Partnerów, bo to dla Was pracujemy i dzięki Wam się rozwijamy. Cenimy także naszych Pracowników, ponieważ głęboko wierzymy, że podstawą powodzenia jakichkolwiek przedsięwzięć są ludzie. Każdego traktujemy tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

Ambicja i przywództwo

Jesteśmy wymagający – wysoko stawiamy sobie poprzeczkę. Nieustannie weryfikujemy nasza wiedzę i umiejętności – chcemy być ciągle najlepsi. Wspieramy innowacyjność i kreatywność naszych pracowników w dążeniu do perfekcji.